Standardni (opšti) kurs Španskog jezika

Polaznici mogu odabrati razlicite kurseve spanskog jezika od opstih do poslovnih.Cilj svakog od navedenih kurseva je komunikativni pristup,prosirenje vokabulara,kao i razvoj jezickih vestina:slusanje,govor,citanje i pisanje.

Nastavni program kurseva spanskog jezika podeljen je na 6 nivoa,od pocetnog do visokog(A1-C2).Svaki nas polaznik stice pravo na besplatno testiranje,radi utvrdjivanja nivoa znanja,ukoliko se ne radi o pocetnom nivou.

kurs-ruskog-jezika-hellas-skola


Rad u malim grupama ( 3 do 6 polaznika) se pokazao kao najefikasnije rešenje. Svakom je posvećena pažnja i bude dovoljno vremena u toku časa za svako pitanje ili sugestije. . Časovi spanaskog jezika u skoli stranih jezika Hellas su u potpunosti osmišljeni prema potrebama polaznika i njihovim željama i obavezama. U zavisnosti od interesovanja polaznika postoji mogućnost organizovanja nastave u prepodnevnim ili vikend terminima.

Nakon svakog odslusanog nivoa,polaznici polazu test i time sticu pravo na dobijanje sertifikata.

Kurs spanskog jezika - individualna nastava

Za one kojima je potreban kurs spanskog kroz individualnu nastavu ili one koji bolje i slobodnije uče van grupe, skola stranih jezika Hellas oganizuje kurs spanskog jezika kroz individualizovanu nastavu pri čemu se profesor u potpunosti posvećuje polazniku i upravlja prema njegovim potrebama. Broj, intenzitet i tempo održavanja časova polaznici određuju sami, u zavisnosti od svojih obaveza. Dakle, omogućujemo potpunu slobodu u odabiru načina učenja, kao i svaki dogovor oko same nastave, literature koja će se koristiti i sl...

Nastava se može organizovati u prepodnevnim, dnevnim ili večernjim terminima, radnim danima i vikendom.

Nakon svakog odslusanog nivoa,polaznici polazu test i time sticu pravo na dobijanje sertifikata.

Kurs španskog jezika - Poluindividualna nastava

Poluindividualni kursevi spanskog se odnose na nastavu u kojoj je maksimalni broj polaznika 2. Karakteriše ga veća vremenska fleksibilnost, intimnija atmosfera i brži tempo rada. Ovi kursevi su najpogodniji za kolege, prijatelje, članove porodica koji bi želeli da uče zajedno.
Uslov da bi dvoje ljudi pohađalo ovaj kurs je da se nalaze na istom jezičkom nivou.

Na kraju kursa obezbeđeno je besplatno polaganje ispita i dobijanje sertifikata za jezik i nivo koji ste pohađali nastavu.

Kurs španskog jezika - Grupna nastava

Skola stranih jezika Hellas organizuje i kurs španskog jezika,za sve one koji poseduju takmicarski duh I vole timski rad. Postoji ukupno 6 nivoa, od osnovnog A1 do višeg naprednog ili ekspertskog C2 nivoa.

Rad u malim grupama ( 3 do 6 polaznika) se pokazao kao najefikasnije rešenje. Svakom je posvećena pažnja i bude dovoljno vremena u toku časa za svako pitanje ili sugestije. . Časovi spanaskog jezika u skoli stranih jezika Hellas su u potpunosti osmišljeni prema potrebama polaznika i njihovim željama i obavezama. U zavisnosti od interesovanja polaznika postoji mogućnost organizovanja nastave u prepodnevnim ili vikend terminima.

Nakon svakog odslusanog nivoa, polaznici polazu test i time sticu pravo na dobijanje sertifikata.