Kurs poslovnog ruskog jezika

Kurs poslovnog ruskog jezika ima za cilj da Vam omoguci znanje iz odredjenih oblasti kojima se bavite.Da biste pohadjali ovakav vid nastave,neophodno je da posedujete neko znanje ruskog jezika.

Sa polaznicima obrađujemo sve oblasti koje oni smatraju bitnim za svoje uspešno poslovanje, bilo da je to iz oblasti ugostiteljstva, turizma ili neke druge sfere poslovanja. Naša praksa je da sa polaznicima obradimo one najbitnije oblasti za uspešno poslovanje i prikazivanja sebe u poslovnom svetu, a to su: formalno obraćanje, poslovno pregovaranje, vođenje sastanaka, telefoniranje, držanje prezentacija, poslovna prepirka, ljudski resursi, razgovor za posao, pisanje CV-ja i motivacionog pisma.

Duzina trajanja kursa poslovnog ruskog jezika je usmerena prema potrebama polaznika,bilo da se radi o grupnoj ili individualnoj nastavi.