Kurs poslovnog engleskog jezika

Poslovanje u 21. veku pred svakog pojedinca kao imperativ stavlja perfektne komunikacijske veštine. Bez obzira na oblast u kojoj gradite karijeru ili planirate da se zaposlite, pravilna komunikacija može biti taj presudni element na osnovu koga ćete dobiti prvi posao, dobiti unapređenje ili realizovati važan poslovni projekat. Veliki broj mladih ljudi je na vreme prihvatio ovu realnost i krenu da dorađuje svoje poslovne veštine. Ali šta se dešava kada je te veštine potrebno primeniti na jezikuju koji nije u svakodnevnoj upotrebi…

Da li ste probali da se zaposlite ili napredujete bez znanja engleskog jezika?

Ukoliko jeste, shvatate poentu pitanja, ukoliko niste, nemojte gubiti vreme već odmah počnite da učite engleski jezik. Ako je Vaš nivo znanja engleskog jezika na zavidnom nivou pravo je vreme da svoje znanje obogatite usvajanjem poslovnog načina komunikacije. Ako pak znanje engleskog jezika nije nešto čime biste mogli da se pohvalite, probajte naš početni nivo poslovnog engleskog jezika koji kreće od samih osnova, ali se gradivo od starta obrađuje koristeći sferu (fraze, vokabular) neophodne za svakodnevnu poslovnu komunikaciju i uspešno pozicioniranje u poslovnom svetu.

U okviru kursa poslovnog engleskog jezika možete pohađati četiri programa:

  • Poslovni engleski početni nivo
  • Poslovni engleski srednji nivo
  • Poslovni engleski napredni nivo – priprema za polaganje testa: Business English Certificate