Kurs italijanskog jezika za firme

Iako ste uspešni na svom poslu, postoji jedna stvar koja može da učini da se osećate još uspešnije - savršeno vladanje stranim jezikom. Skola stranih jezika Hellas nudi specijalne kurseve italijanskog jezika za firme - grupna nastava, kao i mogućnost individualne, u potpunosti prilagođene potrebama pojedinca i sa mogućnošću promena termina, kao i mesta održavanja nastave - u školi, Vašoj firmi ili u okruženju koje zahteva Vaše radno mesto.

Kurs italijanskog jezika za firme se pažljivo kreira u zavisnosti od oblasti koja interesuje polaznika (marketing, turizam, ugostiteljstvo, medicina, ekonomija...), tako da ste u mogućnosti da usavršite, ali i razvijate, svoje znanje, tj. svoju veštinu, ali na željenom jeziku. U slučaju da više zaposlenih iz Vaše firme upiše kurs u našoj školi, dobićete i speciajalni popust.

Svim kompanijama u Beogradu sa zadovoljstvom bismo pokazali naše iskustvo i kvalitet.