Intenzivni kurs španskog jezika

Intenzivni kurs španskog jezika je potreban ukoliko Vaši poslodavci zahtevaju od Vas da u odredjenom roku ovladate španskim jezikom ili je reč o nekoj drugoj situaciji u Vašem životu koja od Vas zahteva ovakvu vrstu posvećenosti onda je ovaj kurs pravi izbor za Vas. Dinamiku i metode rada u potpunosti uskladjujemo sa Vašim potrebama i zahtevima. Predavači koji su zaposleni u nasoj skoli izaći će Vam u susret ne samo svojim znanjem već i izuzetnim organizacionim sposobnostima koje Vam garantuju najbolji kvalitet nastave osmišljen da postane delotvoran u najkraćem roku.

Intenzivni kursevi spanskog jezika su namenjeni svima koji:

  • žele da u kraćem vremenskom periodu nauče što više
  • treba da obnove nekadašnje znanje spanskog jezika
  • žele da za par meseci steknu osnove jezika koji im je potreban za školovanje, posao ili dalje usavršavanje
  • imaju slobodnog vremena i žele da ulože u sebe na što efikasniji način…

Testiranje predznanja je obavezno za sve koji su već učili spanski jezik i besplatno je.Ukoliko ste uslovljeni odredjenim vremenskim periodom,za koji bi trebalo da steknete znanje nekog od stranih jezika,intezivni kurs spanskog jezika je pravi odabir za vas.Trajanje kursa zavisi od dinamike nastave,koja je prepustena zahtevima nasih polaznika.

Nakon završenog kursa polaznici polažu završni test i dobijaju sertifikat.