Intenzivni kurs ruskog jezika

Intenzivni kursevi ruskog jezika imaju za cilj da zadovolje razlicite potrebe i zahteve naših kandidata. Ukoliko ste vremenski ograniceni,intenzivni kurs ruskog jezika je idealna prilka za Vas da u sto kracem vremenskom periodu savladate ruski jezik. Akcenat je stavljen na sve 4 jezicke vestine-citanje,pisanje,slusanje.Uz pomoc visokoobrazovanog kadra progovoricete ruski jezik jako brzo. Dinamika dolaska je od 3-5 puta nedeljno po dvocas u dogovoru sa kandidatima,te vremenska duzina trajanja intenzivnog kursa ruskog jezika zavisi od broja dogovorenih dolazaka. Intenzivni kursevi ruskog jezika su namenjeni svima koji:
  • žele da u kraćem vremenskom periodu nauče što više
  • treba da obnove nekadašnje znanje ruskog jezika
  • žele da za par meseci steknu osnove ruskog jezika koji im je potreban za školovanje, posao ili dalje usavršavanje
  • imaju slobodnog vremena i žele da ulože u sebe na što efikasniji način…
Testiranje predznanja je obavezno za sve koji su već učili ruski jezik i besplatno je.Ukoliko ste uslovljeni odredjenim vremenskim periodom,za koji bi trebalo da steknete znanje nekog od stranih jezika,intezivni kurs ruskog jezika je pravi odabir za vas.Trajanje kursa zavisi od dinamike nastave,koja je prepustena zahtevima nasih Nakon završenog kursa polaznici polažu završni test i dobijaju sertifikat.