Intenzivni kurs nemačkog jezika

Intenzivni kurs nemačkog jezika je pravo rešenje za Vas ukoliko Vam se ukazala dobra poslovna prilika i Vi pri tom posedujete odredjeno znanje nemačkog jezika, koje je potrebno u što kraćem roku aktivirati ili nemate predznanje a rokovi Vam diktiraju brzinu učenja. Na osnovu Vašeg znanja i Vaših potreba odredjuje se najbolja metodika i dinamika rada.

Intenzivni kursevinemackog jezika su namenjeni svima koji:

  • žele da u kraćem vremenskom periodu nauče što više
  • treba da obnove nekadašnje znanje nemackog jezika
  • žele da za par meseci steknu osnove jezika koje su im potrebne za školovanje, posao ili dalje usavršavanje
  • imaju slobodnog vremena i žele da ulože u sebe na što efikasniji način

Nakon završenog kursa polaznici polažu završni test i dobijaju sertifikat.