Intenzivni kurs grčkog jezika

Ukoliko ste uslovljeni odredjenim vremenskim periodom,za koji bi trebalo da steknete znanje grckog jezika,intezivni kurs grckog jezika je pravi odabir za vas.Trajanje kursa zavisi od dinamike nastave,koja je prepustena zahtevima nasih polaznika. Nase visegodisnje iskustvo u radu na ovoj vrsti kursa grckog jezika, mnogobrojni zadovoljni polaznici i njihovi uspešni rezultati, ostvareni prilikom polaganja za zvanične, međunarodno priznate sertifikate, ili primećeni u efektivnosti njihovog znanja u ispunjavanju svakodnevnih obaveza za koje im je potreban grcki jezik, govore u prilog razrađenom sistemu rada koji će Vam omogućiti izuzetno brzo napredovanje uz, naravno, Vašu dobru volju, saradnju i istrajnost. Intenzivni kursevi grckog jezika su namenjeni svima koji:
  • žele da u kraćem vremenskom periodu nauče što više
  • treba da obnove nekadašnje znanje grckog jezika
  • žele da za par meseci steknu osnove jezika koji im je potreban za školovanje, posao ili dalje usavršavanje
  • imaju slobodnog vremena i žele da ulože u sebe na što efikasniji način…
Testiranje predznanja je obavezno za sve koji su već učili grcki jezik,obavlja se u prostorijama nase skole I potpuno je besplatno..