Intenzivni kurs engleskog jezika

Vreme je danas od neprocenjive vrednosti i pitanje je kako najefikasnije iskoristiti svoje kapacitete i što pre doći do cilja koji se zove – znanje! Danas se traži da svoje sposobnosti odmah pokažete i dokažete.

Nase visegodisnje iskustvo u radu na ovoj vrsti kursa engleskog jezika, mnogobrojni zadovoljni polaznici i njihovi uspešni rezultati, ostvareni prilikom polaganja za zvanične, međunarodno priznate sertifikate, ili primećeni u efektivnosti njihovog znanja u ispunjavanju svakodnevnih obaveza za koje im je potreban strani jezik, govore u prilog razrađenom sistemu rada koji će Vam omogućiti izuzetno brzo napredovanje uz, naravno, Vašu dobru volju, saradnju i istrajnost.

Intenzivni kursevi engleskog jezika su namenjeni svima koji:

  • žele da u kraćem vremenskom periodu nauče što više
  • treba da obnove nekadašnje znanje engleskog jezika
  • žele da za par meseci steknu osnove jezika koji im je potreban za školovanje, posao ili dalje usavršavanje
  • imaju slobodnog vremena i žele da ulože u sebe na što efikasniji način…

Testiranje predznanja je obavezno za sve koji su već učili engleski jezik,obavlja se u prostorijama nase skole I potpuno je besplatno.